(+370) 654 16240
Ventos g. 51, Lingių k., LT-96355 Klaipėdos r.
info@edmaks.lt

Slengių kaimas, Klaipėdos rajonas, 92m2, 3 kambarių namas. 125 000€

Aprašymas

Prestižiniame Klaipėdos kvartale, parduodamas labai geras, šiltas, ekonomiškas 2 aukštų A+ klasės statomas namas Slengių kaime, Klaipėdos rajone. Namo bendras plotas 92m2, žemės sklypas 6,7a. Labai rami, graži vieta, sklypas galinis gatvėje. Sutvarkyta gyvenvietė, apšviestos gatvės, aplinkui visi namai jau gyvenami. Solidus kaimynai. Puiki ir saugi vieta vaikams, geras susisiekimas su miestu , iki centro 5min. automobiliu, važiuoja miesto transportas, asfaltas, dviračių takai, šalia PC RIMI ~500m. Gyvenvietėje yra vaikų žaidimo ir krepšinio aikštelės. Taip pat yra didelis vandens telkinys su pasivaikščiojimo takeliais, treniruokliais ir suoliukais maloniam pasisėdėjimui, net žūklės mėgėjai atras ką veikti, žuvies čia tikrai yra.
Namo info:
Pirmame aukšte yra virtuvė, valgomasis, svetainė , vonios kambarys, katilinė ir tambūras. Lauko terasa kurioje visą dieną šviečia saulė, tai galėsite puikiai leisti laiką.
Antrame aukšte du miegamieji, vonios kambarys .
Namas statomas tik kokybiškomis medžiagomis. Į kaina įskaičiuoti darbai: – pilna lauko apdaila akmens vata Superrock, – namo fasadas klasiko skarda ir medinės daililentės. – 3 stiklų langai (dvigubas paketas) , – išbetonuotas grindys, išvedžiota elektra, signalizacija, atvestos dujos, nuotekos ir vandentiekio įvadai iki prietaisų, ištinkuotos vidinės sienos/pertvaros( gipsiniu tinku ) -sumontuota lauko terasa (impregnuotų lentų ) . Kaina su daline apdaila 125 000 EUR. Tai tikrai puikus namas ir vieta gyventi. Galime įrengti ir pilnai iki rakto. ——————————————————————————————————————–Kaina: 125 000