(+370) 654 16240
Ventos g. 51, Lingių k., LT-96355 Klaipėdos r.
info@edmaks.lt

Klaipėda, 140m2 kotedžas.

Aprašymas

Parduodamas 140m2 kotedžas, domina keitimas. Galimas analogiškas būstas su daline apdaila.
PARDUODAMAS pilnai įrengtas kotedžas, sublokuotų kotedžų kvartale.
Pirmame aukšte erdvi svetainė su virtuve,wc kambarys, koridoriuje integruota sieninė spinta. Įrengtas židinys. Grindinis dujinis apšidymas.
Įvesta signalizacija, pastatyti vandens filtrai.
Antrame aukšte trys atskiri miegamieji, erdvus vonios kambarys, atskira drabužinė, viename miegamajame įmontuota sieninė spinta. Iš visų kambarių yra išėjimas į balkonus.
Sienos:1-ojo namo aukšto pastatytos naudojant “Velox” technologiją, o 2-asis aukštas iš akyto betono blokelių kombinuojant su ”Kauno Šiloporo” putplačiu.
Fasadas: rytinės pusės fasadas [išorinis kiemas]yra dengtas dekoratyviniu tinku, vakarinė dalis [vidinis kiemas]-dengtas dailylentėmis su akmens vatos pašiltinimu.
Stogas 130m2 – atitinka Broof [t1 ]reikalavimus. Stogo pagrindas iš G/B perdengimo plokščių, garo izoliacinė plėvelė 200mkr, polistireninis putplastis EPS 80 200mm, termoizoliacijos sluoksnis Technoroof 50-40 mm, apatinė danga MIDA Uniflex PV S3s, viršutinė danga MIDA Uniflex PV S4b.
Išklotos trinkelės rytinėje pusėje[ išorinis kiemas].
Įstatyti 3 stiklų, 6 kamerų, 85cm. pločio langai ir lauko durys.
Vakarinėje pusėje balkonas yra aptvertas metalo ir medžio turėklais. Vidinis kiemo balkonas yra erdvus ir atitvertas siena nuo kaimynų.
Vidinis kiemas aptvertas medine tvora, įrengta terasa. Yra pagalbinė patalpa – sandėliukas. Kaina derinama. Galimi keitimo variantai su jusu priemoka. ——————————————————————————————————————–Kaina: 139 000