(+370) 654 16240
Ventos g. 51, Lingių k., LT-96355 Klaipėdos r.
info@edmaks.lt

Klaipėda, naujas A+ klasės kvartalas. 130m2, 3 kambarių namas. 155 000€

Aprašymas

Pradedamos statybos naujame, aukštos kokybės, vientisos architektūros, ilgaamžiškomis medžiagomis statomas namų kvartalas. Tai gyvenamieji A+ energetinės klasės namai su garažais, kuriuose dera aukšta kokybė, jaukumas ir ekonomiškumas.
Projektuojant ir statant šiuos namus keliami tik aukščiausi reikalavimai. Projekte apgalvota kiekviena detalė, racionaliai išplanuotos erdvės, o pastato statybai ir apdailai naudojamos tik ilgaamžės ir kokybiškos medžiagos bei technologijos, užtikrinančios kokybę, ekonomiškumą, ilgalaikiškumą bei šiuolaikiškumą.
Kvartale visos miesto komunikacijos (vandentiekis, elektra, dujos, nuotekos ir kt.). Gatvė išklota trinkelėmis, apšvietimas, pėsčiųjų takelis. Sutvarkytas gerbūvis – tvora, žolė, trinkelės, terasa. Netoli autobuso stotelė, prekybos centras “Rimi. Namai A+ klasės, šilti, sandarūs. Grindinis šildymas – dujomis.
Namai parduodami su daline apdaila, tačiau galima ir pilna vidaus apdaila. Parduoda statytojas turintis ilgametę patirtį statybų sektoriuje, vystantis ne vieną kvartalą. ——————————————————————————————————————–Kaina: 155 000