(+370) 654 16240
Ventos g. 51, Lingių k., LT-96355 Klaipėdos r.
info@edmaks.lt

Mazūriškių kaimas, Klaipėdos rajonas, ERDVUS ir JAUKUS, RETO GROŽIO aplinkoje gyvenamasis namas! 195 000€

Aprašymas

Vieno aukšto erdvus ir jaukus namas Mazūriškių kaime, Klaipėdos rajone. Puikūs kaimynai! Parduodas erdviai ir jaukiai įrengtas 1 aukšto naujos statybos mūrinis namas su nuostabia aplinka. Name 5 kambariai, virtuvė ir pagalbinės patalpos. Atskirai pastatytas garažas su pavėsine 2 automobiliams.
Reto grožio vienetiniai medžiai, gėlės ir augalai suteiks daug gerų akimirkų kasdien 🙂 Prie jų prisidės ir dirbtiniam prūde plaukiojantys karosai ar atskirai įrengta pavėsinė.
Namas statytas sau, naudojant kokybiškas medžiagas. Puikiai suprojektuotas svetainės ir virtuvės ansamblis sukuria erdvės pojūtį. Namo langai suprojektuoti pagal saulės šviesą, todėl namuose šviesu, šilta ir jauku. Namuose aukštos lubos – 2,65-2,8m ir nestandartinės, aukštos kambarių durys – net 230 cm aukščio.
Name įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema. Namo šildymas skystu kuru arba galimybė dujomis, katilas “Buderus”. Įvestas šviesolaidinis internetas bei Viasat televizija. Įrengta signalizacija. Vanduo iš 111m gylio gręžinio. Kanalizacija vietinė, kitais metais planuojama jungti į miesto tinklus.
Parduodamas su baldais ir visa buitine technika.
Kiemą puošia individualaus darbo automatiniai kiemo vartai.
Iki namų asvaltuotas privažiavimas ir puikus susisiekimas su miestu:
iki stotelės 5 min kelio, iki miesto centro 7 km, iki miesto ligoninės 4 km.
Netoliese naujas RIMI prekybos centras.
Vietos privalumas, lyginant su Slengių gyvenviete – nereikia stovėti kamščiuose išvažiuojant ar grįžtant namo! ——————————————————————————————————————–Kaina: 195 000