(+370) 654 16240
Ventos g. 51, Lingių k., LT-96355 Klaipėdos r.
info@edmaks.lt

Trušelių kaimas, Klaipėdos rajonas, “A” klasės 4 kambarių kotedžas. 125 000€

Aprašymas

Parduodamas naujos statybos, šviesus, moderniai įrengtas, ekonomiškas 115kv/m kotedžas per 2 aukštus su visais viduje esančiais baldais.
Pirmame aukšte randasi didelė svetainė bei virtuve, bendras plotas 45kv/m, toletas, tambūras su įmontuota spinta sienoje, išėjimas į terasą. Virtuvės baldai buvo gaminti pagal užsakymą bei derinti dizaineriu, visa buitinė technika veikia be priekaištų, nieko keisti ar remontuoti nereikia. Virtuvėje įrengtas tuo metu stipriausias rinkoje buvęs gartraukis, tad gaminant maistą jokie kvapai nepasieks svetainėje sėdinčių žmonių. Virtuvinis gamintas is dažytų MDF plokščių, neteplus, sumontuoti BLUM pritraukėjai stalčiuose bei spintelėse.
Iš svetainės yra išėjimas į terasą/lauką. Terasa bei tvora dažyta praėjusiais metais, tad jomis rūpintis nereikės artimiausius 3metus tikrai. Bendras terasos plotas – 18kv/m, pilnai užtenka pasistatyti šešiaviečiams lauko baldams su staliuku ir lieka gausu vietos praėjimui. Bendras laisvas kiemo plotas apie 3.7 aro. Lauke stovi erdvus sandėliukas susidėti žoliapjovei, įrankiams ar kitiems daiktams.——————————————————————————————————————–Antrame aukšte yra 2 miegamieji su pilnai įeinamomis jau įrengtomis drabužinėmis rūbams bei daiktams susidėti. Drabužinių durys gamintos pagal spec. užsakymą – vientisas 270cm aukčio grūdintas veidrodis, vizualiai padidantis pačio kambario plotą. Abiejuose kambariuose yra miegamos lovos, blackout užuolaidos visiškai nepraleidžiančios dienos šviesos į kambarį, pakabinti modernūs šviestuvai, viename iš miegamūjų pakabintas televizorius.
Taip pat antrame aukšte padarytas sandėliukas, kuriame stovi skalbyklė bei džiovyklė. Taip pat padarytos lentynos įvairiems daiktams sudėti.
Antro aukšto tolete yra įrengta pagal spec užsakymą gaminta dušo kabina, moderni vonia su pastatomu čiaupu, kriauklė bei spintelė. Ant sienos kabo 150cm ilgio veidrodis. Tiek pirmo tiek antro aukšto toletuose yra išklijuotos modernios akmens masės plytelės.
Abiejuose miegamuosiuose yra termostatai, tad kiekviename kambaryje gali būti nustatyta skirtinga šiluma. Pirmame aukšte taip pat yra termostatas.——————————————————————————————————————-Visame name buvo dėta tik aukščiausios kokybės slopinanti garsą santechnika, yra visi tai įrodantys čekiai. Durys bei laiptai buvo gaminami iš uosio masyvo. Yra dar galiojanti garantija durims – 7metai.
Abiejuose aukštuose sudėtos aukščiausios kokybės laminuota danga, kuriai suteikiama dar 25m gamintojo garantija.
Šildymas šalčiausią mėnesį (-22 laipsniai, 2018m) kainavo apie 80 EUR, yra visa mokėjimų istorija.
Vanduo ateina iš bendrijai priklausančio gręžinio, todėl už jį papildomai mokėti nereikės.
Kotedžui priklauso 2 vietos automobiliui parkuoti.
Įvestas Telia Home namų paketas su šviesolaidiniu internetu.
Įkurta bendrija, mokestis – 20 EUR/mėn. Jaunatviška bei draugiška kaiminystė.Iki artimiausios stotelės – 300m.
Iki miesto centro – 7km.
Iki artimiausios parduotvės (naujoji Klipščių RIMI) – 1.5km.
4km atstumu per artimiausius metus planuoja įsikurti 2 privatūs vaikų darželiai. ——————————————————————————————————————–Kaina: 129 000