(+370) 654 16240
Ventos g. 51, Lingių k., LT-96355 Klaipėdos r.
info@edmaks.lt

SODYBOS NUOMA

Vila Sodyba „DUOBYS“ įkurta vaizdingoje vietoje – ant kalno, šalia Duobio ežero Molėtų rajone, skirta šventėms, pobūviams ir renginiams, o taip pat ir privačiam poilsiui.

Sodyba randasi strategiškai patogioje geografinėje vietoje, t.y.: iki Anykščių – 20 km, iki Molėtų – 17 km, iki Utenos 23 km, iki Ukmergės – 40 km, iki Vilniaus 75 km, iki Kauno 100 km, iki Panevėžio – 80 km.  Todėl apsistojus mūsų sodyboje turėsite galimybę aplankyti daug įvairių lankytinų vietų.

Sodyboje iš viso yra 5 pastatai apgyvendinimui, pirtis, pavėsinė, tiltas, pramogos. Iš viso yra 60 miegamų vietų (galimos papildomai pristatomos lovos), be nakvynės –  iki 120 vietų. Salė talpina iki 70 sėdimų vietų.

Sodyboje lankytojai maistą gaminasi patys (yra būtina  įranga ir indai, malkos įskaičiuotos į nakvynės kainą),  o taip pat yra galimybė, iš anksto užsakius, maitinimą organizuoti į vietą.

PASLAUGOS IR AKTYVIOS PRAMOGOS

Teikiame apgyvendinimo paslaugas, taip pat organizuojame įvairias šventes, pobūvius, seminarus,  sportines varžybas švenčių metu ir kt.

Mūsų sodyboje poilsiautojai ras kuo užsiimti: vaikams – atskira vaikų žaidimo aikštelė, vyresniems – krepšinio, tinklinio, badmentono, futbolo aikštynas; taip pat yra stalo tenisas, valtis, vandens dviratis. Kas norėtų pasitikrinti taiklumą – gali pašaudyti pniaumatiniais šautuvais, lankais ar senovės lietuvių medžiotojų įrankiu – spjaudykle, pamėtyti strėlytes žaidžiant smiginį.

Sodybos NAUJIENA – dideli lauko šachmatai/šaškės po atviru dangumi!

Lauko žaidimas “Riterių kovos” – skirtas komandiniam žaidimui, norintiems daugiau laiko praleisti gryname ore.

Siūlome taip pat loginius-mąstymo stalo žaidimus suaugusiems.

Mėgstantys pažvejoti ras “Duobio” ežere įvairios žuvies, kadangi ežeras nuolat yra žuvinamas.

Pirtis (sauna ir rusiška) arba kubilas – neatskiriami poilsio viloje sodyboje elementai.